Przedstawienie firmy

O FIRMIE

Wychodząc naprzeciw bogatej ofercie gotowych programów komputerowych, które zazwyczaj nie spełniają wszystkich, wielokrotnie bardzo specyficznych, Państwa wymagań, oferujemy realizację dedykowanych rozwiązań informatycznych. Wykonujemy projekty zarówno dla małych i średnich firm, jak również dla dużych przedsiębiorstw, w Polsce i zagranicą.

MISJA FIRMY

Misją naszej spółki jest pomoc klientowi w określeniu indywidualnych potrzeb w zakresie informatyzacji jego firmy. Z naszego doświadczenie wynika, że systemy informatyczne tworzone na zlecenie, powstałe w wyniku rozmów, spotkań projektowych i analiz procesów biznesowych, pomagają w uporządkowaniu i zwiększeniu wydajności pracy w przedsiębiorstwach. Oprogramowanie powstałe w taki sposób, zawiera wszystkie niezbędne opcje i nie musi być drogie, gdyż unikacie Państwo płacenia za funkcjonalności niewykorzystywane. Dodatkowo zapewniamy serwis i rozbudowę powstałych już aplikacji.

"ADEG.NET" Robert Rafiński proponuje doradztwo i wykonawstwo rozwiązań informatycznych bazujących przede wszystkich na produktach firmy Microsoft.

TECHNOLOGIE

Microsoft .NET to platforma programistyczna opracowana przez Microsoft, obejmująca środowisko uruchomieniowe (.NET Framework) i biblioteki klas dostarczające standardowej funkcjonalności dla aplikacji. W środowisku tym można tworzyć oprogramowanie działające po stronie serwera internetowego (IIS) oraz pracujące na systemach Windows. .NET jest strategicznym kierunkiem rozwoju oprogramowania w Microsoft.

Microsoft Visual Studio to bogaty zestaw narzędzi programistycznych (IDE), w skład którego wchodzi: Visual C#, Visual C++, Visual Basic, Visual J#.

Microsoft ASP.NET to technologia firmy Microsoft służąca tworzeniu dynamicznych stron WWW w oparciu o technologię .NET.

Microsoft SQL Server (MS SQL) to komercyjny system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft. Jest platformą bazodanową typu klient-serwer. W porównaniu do programu Access odznacza się lepszą wydajnością, niezawodnością i skalowalnością. Przede wszystkim są tu zaimplementowane wszelkie mechanizmy wpływające na bezpieczeństwo operacji (m.in. wyzwalacze i transakcje).

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Najważniejsze dla nas jest traktowanie Klienta tak, jakbyśmy chcieli być traktowani my sami - profesjonalnie, skutecznie, kompleksowo i terminowo. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie pracować w niestandardowych godzinach pracy, podejmować się bardzo szybkich realizacji w ekstremalnym czasie i udzielać porad związanych z bieżącą działalnością sklepu internetowego. Cały czas podejmujemy nowe szkolenia i rozwijamy się w zakresie e-commerce, użyteczności serwisów internetowych oraz prawnych aspektów prowadzenia serwisów internetowych.

polityka prywatności | polityka plików cookie

COPYRIGHT 2005 - 2014 © BY ADEG.NET. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Projektowanie stron WWW, aplikacji i dedykowanych sklepów internetowych - ADEG.NET