Zrealizujmy wspólnie Twój projektNasze usługi

Doświadczenie sukcesywnie budowane latami prowadzenia działalności pozwoliło nam stworzyć ofertę usług najczęściej wybieranych przez klientów. W tych usługach się specjalizujemy, jednakże zawsze jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy.

oferta

Oferta naszych usług

Jeśli jesteś zainteresowany poniższymi usługami lub potrzebujesz coś dużo bardziej specyficznego – skontaktuj się z nami. Na pewno dobierzemy satysfakcjonujące Ciebie rozwiązanie.

Programowanie Web & Mobile - C#, ASP.NET, ASP.NET MVC i .NET Core

Od początku działalności nasze główne siły stanowi środowisko programistyczne .NET. Utrzymujemy i rozwijamy aplikacje oparte zarówno na klasycznym .NET, środowisku aplikacje internetowych z użyciem ASP.NET i ASP.NET MVC a także od niedawna również wieloplatformowe z użyciem .NET Core. W obecnie tworzonych projektach korzystamy również z .NET MAUI i Blazor.

Projektowanie UX, testy z użytkownikami i audyty użyteczności

W projektach wykorzystujemy naszą solidną wiedzę UX. Przez ostatnie 7 lat rozwijaliśmy tę kompetencję w naszym zespole, dzięki czemu jesteśmy w stanie programistycznie i wizualnie projektować przyjazne użytkownikowi interfejsy aplikacji. Na bieżąco korzystamy z ogromnych baz wiedzy NN Group oraz Baymard. Na Twoje życzenie zorganizujemy grupę testowych użytkowników, przeprowadzimy badanie a w raporcie z badania przedstawimy nasze rekomendacje zmian. Przeprowadzamy również audyty użyteczności aplikacji i stron internetowych.

Prowadzenie
projektów i zespołów

Posiadamy kompetencje prowadzenia projektów zarówno w metodyce Waterfall, jak Agile. Pomagamy klientom budować zespoły IT do przejęcia i utrzymania tworzonych projektów.

Wdrożenia i szkolenia
Microsoft 365 i Azure

Obecnie platforma Microsoft 365 (dawniej Office 365) to najbardziej rozbudowana i najbezpieczniejsza strefa usług i aplikacji chmurowych. Wdrażamy rozwiązania u klienta, pomagając wykorzystać olbrzymi zasób dostępnych aplikacji Microsoft.

Warsztaty
dla użytkowników

W zależności od potrzeb klienta przygotowujemy warsztaty dla użytkowników z tematyki przyszłej obsługi aplikacji, jak również z pozostałych obszarów wiedzy informatycznej. Prowadzimy je stacjonarnie lub zdalnie.

Testy
aplikacji i usług

Na zlecenie klienta przeprowadzamy testy aplikacji i usług, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Działamy zarówno z listami kontrolnymi, scenariuszami testów, jak i testami obciążeniowymi.

Doradztwo
informatyczne

Doradzamy w wyborze rozwiązań informatycznych, doboru i zakupu sprzętu, konfiguracji infrastruktury sieciowej. Często pomagamy również zrozumieć zawiłe tematy środowisk sprzętu informatycznego i jego konfiguracji.

Pomoc
zdalna

Oferujemy pomoc zdalną zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Taka forma pomocy jest często najszybszą i najlepszą metodą na ukończenie zadania zablokowanego niespodziewanym problemem.