Poznaj nas bliżejNasi klienci o nas

Przeczytaj, co sądzą o nas dotychczasowi klienci. Na takie pozytywne opinie pracujemy latami, angażując się w projektach zawsze więcej niż oczekiwaliby tego klienci. Podstawą budowania takich długotrwałych partnerskich relacji są pełne zrozumienie potrzeb klienta i utożsamianie się z nimi.

opinie

Opinie naszych klientów

Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi opiniami naszych klientów. Podzieliliśmy je na rodzaje prowadzonej współpracy, podając przykładowe realizowane projekty. Skontaktuj się z nami, poznaj nas bliżej i dołącz do poniższego grona zadowolonych klientów.

Tworzenie, utrzymanie i rozwój sklepów internetowych

Często podczas szczegółowej rozmowy z klientem na temat projektu sklepu internetowego okazuje się, że specyfika działalności wymaga opracowania rozwiązania skrojonego na miarę. Wdrożenie uniwersalnego rozwiązania, które trzeba odpowiednio skonfigurować, spowoduje bardzo dużą ilość specyficznych obejść i niestandardowych modułów. W takim przypadku opracowanie aplikacji od podstaw jest najlepszym rozwiązaniem. To podejście gwarantuje również pełną niezależność od dostawcy usług a także zapewnia dowolność zmian i rozwoju w przyszłości.

Współpracuje z firmą ADEG od około 10 lat. Ogromna wiedza, sympatyczne i profesjonalne podejście do klienta. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Rafał

Z P. Robertem pracuję od wielu lat. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie, z rozpoznaniem potrzeb klienta, profesjonalnie i terminowo. Dużym plusem jest elastyczne podejście do potrzeb oraz szybkie reagowanie na sytuacje kryzysowe. Polecam!

Damian

Zawsze bardzo profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Pan Robert zawsze szybko reaguje na każdy mail, zapytanie, problem. Zawodowo już od kilku lat korzystam z usług ADEG.NET i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Serdecznie polecam!

Kasia

Strony internetowe i inne systemy wewnętrzne

Strony internetowe są kolejnym najczęściej realizowanym przez nas rodzajem projektu. Tak, jak w przypadku sklepów internetowych, wybór finalnego rozwiązania zależy od analizy potrzeb klienta. Zdarza się, że wybieramy platformę WordPress, a innym razem opracowujemy stronę od podstaw programując ją samodzielnie. Tutaj również zakres oczekiwanych funkcji determinuje wybór efektywnego osiągnięcia celu.

Poza stronami internetowymi w ramach naszej bieżącej działalności utrzymujemy różnorodne systemy wewnętrzne, panele administracyjne a także pomagamy użytkownikom w bieżących potrzebach związanych z marketingiem, social media oraz tworzenia szeroko pojętej zawartości aplikacji internetowych.

Taka współpraca to prawdziwa przyjemność. Pełen profesjonalizm, wysoka responsywność, dotrzymywanie terminów, kultura komunikacji oraz przejrzyste adresowanie ewentualnych nieścisłości czy nieporozumień – tak w dużym skrócie można opisać moje doświadczenia ze współpracy z firmą ADEG.NET Robert Rafiński. Dziękując za dotychczas zrealizowane projekty szczerze polecam wszystkim klientom biznesowym.

Sławek

Profesjonalnie, merytorycznie i w przyjaznej atmosferze, polecam od zawsze.

Marcin

Współpraca z panem Robertem to czysta przyjemność – szczerze polecam! Problemy rozwiązuje szybko i skutecznie, a czasowo dostosowuje się do klienta. Chętnie też służy radą co do nowych rozwiązań. Kreatywnie tworzy nowe narzędzia przyspieszające pracę.

Kamila

Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt i szybka realizacja zleceń. Gorąco polecam.

Waldek

Obsługa informatyczna i sprzęt komputerowy

Codzienna praca z różnego rodzaju aplikacjami i sprzętem komputerowym prowadzi do powstawania niekiedy skomplikowanych problemów. Wiedza, gdzie zajrzeć, co poprawić, wymienić lub uruchomić zaoszczędza wielu trosk i niepotrzebnych nerwów użytkownikowi, który przecież przede wszystkim potrzebuje zrealizować powierzone mu zadanie. Cierpliwość, empatia, otwartość i zrozumienie – to cechy, które pozwalają nam dumnie być tymi pierwszymi, u których zadzwoni telefon z prośbą o pomoc.

Profesjonalne, rzetelne, szybkie usługi. Współpraca zawsze bardzo udana. Pełen profesjonalizm. Wspaniałe podejście do klienta. Firma godna polecenia. Kontakt z P. Robertem za każdym razem jest bardzo dobry. Zawsze na czas. Zawsze gotowy pomóc. Miła współpraca. Bardzo dobry kontakt z klientem. Szczerze polecam!
Naprawdę szczerze polecam:)))))

Karolina

Polecam za indywidualne podejście i dostosowanie rozwiązań pod specyficzne potrzeby klienta. Warto wspomnieć o sprawnej realizacji i bezproblemowym kontakcie.

Zbyszek

Usługi w tej firmie to czysta przyjemność, zawsze profesjonalne podejście do klienta 🙂 Serdecznie każdemu polecam 🙂

Oliwia